HİZMETLERİMİZ

UFK Otomotiv Araç Bakım Onarım Servisi 
Avcılar,Beylikdüzü ,Esenyurt,Büyükçekmece ve Küçükçekmece  hizmetizi sunmaktayız

Faaliyette bulunduğu sektörlerde en üst kalitede hizmet ve ürün sunabilmek için şirketlerine katma değer sağlayan çalışanlarına öncelikle ailesinin bir ferdi olarak değer vermektedir

Uzman personelimiz ile karşılaşılan sorunlara farklı onarım çözümleri sunabiliyoruz. Sizleri düşünerek hareket ediyoruz. Kaliteden taviz vermeyen anlayışımızla her daim yanınızdayız.

Oto Bakım Hizmetleri

Aracınıza işlem yapılmadan önce servis danışmanları ile birlikte araca yapılması gereken işlemlere birlikte karar verirsiniz

Periyodik Bakım

Aracınızın bakımı bize emanettir; motor yağından başlayarak tüm motor ve mekanik aksamı bizim güvencemizdedir. Endişe etmeyin ihtiyaç kadar parça kullanılır, hemde kalitelisi. Aracınız sizin için nasıl önemli ise bizim içinde öyle.

Yağ Filtresi Değişimi

Motor yağı kullanım sıklığına göre sürtünmeden kaynaklı olarak kirlenir. Yağın içerisinde tortular birikir ve hareketli parçalardaki sürtünmenin artmasına neden olur. Motor yağında parçacıkların oluşması aracın performansın düşürür. Otomobil eskisi gibi çalışmaz ve motordan bazı sesler gelebilir

Arıza Tanılama Ve Onarım​

Aracınızın bakımı bize emanettir; motor yağından başlayarak tüm motor ve mekanik aksamı bizim güvencemizdedir. Endişe etmeyin ihtiyaç kadar parça kullanılır, hemde kalitelisi. Aracınız sizin için nasıl önemli ise bizim içinde öyle.

Klima Hizmetleri

Aracınız özel ekipmanlarla teknik klima bakımından her yönden kontrol edilmektedir

Fren Sistemi Bakımı

Fren Sistemi Bakım ve Onarımı; Fren balataları ve ana parçalarının kontrol edilmesiyle başlar. Bulgular ve değerlendirme raporu müşteri ile paylaşılır. Servis tavsiyeleri üretici teknik özelliklerine ve sistem performansına etki eden fren parçalarının mevcut durumuna bağlı olarak yapılır.

Çekici Hizmeti

Trafikte araç kullanmak bazen olağan dışı durumlar ile kalmanıza neden olabiliyor. Araç arızalanabiliyor, herhangi bir nedenle kazalar meydana gelebiliyor ya da yol durumuna göre aracın hareket etmesi mümkün olmayabiliyor. Böyle durumlar ile karşılaşmış olmamak için önceden önlemin alınması son derece önemlidir.

Hızlı Çözümler

Motorunuzda oluşabilecek her türlü sorunu ve arızayı önceden tespit etmek, kontrol etmek, teşhis etmek ve etkin bir şekilde çözmek için ekip ve ekipmanlarımız mevcuttur

Motor Yağı Değişimi

Motor yağı ve yağ filitre değişimi için orjinal filitreler ve aracınızın için en doğru ve uygun motor yağlarını kullanıyoruz.

Araç arızalanmaları ve dikkatsiz kullanıma bağlı kazalar çok fazla yaşanmaktadır. Bu kazaların yaşanması durumunda araç hareket edemez duruma gelebilir ya da kaza nedeniyle aracın oto servise götürülmesi gerekebilir. Bu noktada yol yardım hizmetlerinden yararlanmanız gerekmektedir. 7/24 yol yardım hizmetleri sunulmaktadır. 

HER MARKA VE MODEL OTOMOBİL İÇİN PERİYODİK BAKIM

ACİL ÇAĞRI 7/24

0533 293 75 45

BUGÜN RANDEVU AL
Randevu Al