SERVİSLERİMİZ
UFK OTOMOTİV Araç Bakım Onarım Servisi
amacı her zaman ve her yerde müşteri odaklı, entegre iletişim çözümleri ile müşterilerine hızlı, kaliteli, ekonomik hizmetler sunmaktır. Modern ve teknolojik araçlar ile müşterilerimizi geleceğe taşıyan en doğru adres olmayı amaçlamaktayız.

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; bireye ve topluma saygılı, hukuka, ekonomik ve ahlaki ilkelere bağlı, sağlık, emniyet ve çevreye duyarlı olarak müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamayı amaçlamaktayız.

Servisimizde siz değerli müşterilerimize her tür araç bakım ve onarımında garantili orijinal yedek parça kullanılmakta olup hiçbir risk almadan satın alabilirsiniz.

Onarım sırasında kullanılan taklit yedek parçalar araçların teknik şartnamesine uyum sağlamadığı için kullanımı önerilmemektedir. Taklit parçalar araç sürücüleri açısından ciddi tehlikeler içermekte olup araca da zarar vermektedir. Taklit yedek parçalar içerdiği zararlı bileşenler nedeniyle çevreye ve insanlara zarar verebilmektedir.

motor-mekanik-
MOTOR MEKANİK
Aracınızdaki mekanik sistemlerden herhangi birinde bir sorun yaşıyorsanız en yeni test ekipmanları ve orijinal ekipman standardında orijinal yedek parçaları işleri düzeltmesi için UFK Otomotiv çalışanlarına güvenebilirsiniz.
oto-egzoz-1
Oto Egsoz
Eksoz Montajı
Eksoz Bakım ve Onarımı
Eksoz Katalitik Konvektör Bakım ve Onarımı
Eksoz Katalitik Konvektör Temizliği
Eksoz Satış ve Satış Sonrası Hizmetleri
Abart, Spor ve Performans Eksoz
Anahtar Teslim TÜV (Araç Muayene) Hizmeti bulunmaktadır.
ROT BALANS
Lastik Aşınması ve derinlik kontrolü
Lastik Hava Basıncı
Balans Ayarı
Lastik Ön Arka Yer Değişim
Lastik Supaplarının Kontrolü ve Değişimi
Lastik Bakım ve Onarımı
hizmetlerini vermektedir.
rot-balans
ELEKTRİK
Servisimizdeki ekipmanlarımızla araçlara ait elektrik ve elektronik aksamı özenle kontrol edilerek arıza tespitleri yapılmakta ve gereken bakım / onarım ile sorun giderilmektedir.
oto-elektril
ACİL ÇAĞRI 7/24

0533 293 75 45

BUGÜN RANDEVU AL
Randevu Al